2 Şubat 2016 Salı

16. HAFTA


Bu haftalar inanın çok zor geçiyor. Çünkü bebeğinizi artık hissetmek, hamile olduğunuzun farkına varmak istiyorsunuz. 20. haftaya kadar biraz sabır gerekli herhalde kesin-net tekmeleri hissetmek için.

Bunun dışında 16. haftamız da gayet sıradan bir şekilde geçti gitti. Hamileliğimin başından beri tek bir sefer kusmadım! Ben bu konu da şanslı olanlardanım. O yüzden hamile olduğumu hala tam anlamıyla kavrayabilmiş değilim. Çünkü belirtilerin hiç biri bende yok. Sadece ultrasondan görünen bir bebek var o kadar:)

En başlarda olan yorgunluk hissi bu haftalar biraz geçti sanki. Daha iyi hissediyorum kendimi. Aslında havalar biraz güzel olsa da bu zamanlarımda gönlümce gezebilsem diyorum. Sonra biraz ağırlaşmaya başlayınca daha zor olacak sanki herşey. Ama göbeğimi gere gere gezeceğim zamanları da beklemiyor değilim hani;) 

Bu arada kendime şimdiden hamile kıyafetleri aldım. Bu konuda mağaza sıkıntısı olsa da De Facto ve LC Waikiki hamile giyimde iyi fiyatlarıyla imdadımıza yetişiyor bence. Hiç olmadı büyük beden giyim alırız bizde nolucak sanki;)

Hoşçakal 16. hafta, hoşgeldin 17. hafta 

Not: Fotoğrafta ki kızkardeşimin kızı BADE. Doğacak kızımın en yakın arkadaşı, beni teyze yapan harika varlık...