21 Ocak 2016 Perşembe

HAMİLEYİM!Vay beeeeeee! 

Daha dün çeyiz hazırlıkları, evlilik yazıları yazarken şimdi bir bebeğim olacak. En başından söylüyorum Allah isteyen herkese versin inşallah. Çünkü biz istedik. Öyle bir kaç yıl gezelim, evliliğin tadını çıkaralım diyenlerden olmadık. Hemen ailemizi büyütmek istedik. Ve çok şükür evliliğimin 6. ayında 5 haftalık hamile olduğumu öğrendim. Yuppi!

İlk haftalar yakın çevre hariç kimseye söyleyememek en kötüsü. Öyle bir mutluluk ki herkes bilsin istiyorsun. Özellikle ben sosyal medya da takipçilerime duyuramadım ya içim içimi yedi. İlk 3 ay düşük riskini atlatıp, 2li tarama testi sonuçların güzel çıktıysa, sosyal medya paylaşım zamanı gelmiştir demek. Ben geçtiğimiz haftalar instagram da bu haberi paylaştım. Bundan böyle de bloga hafta hafta ne gelişmeler yaşandığını, neler hissettiğimi yazacağım. Ama şimdiden şunu söyleyebilirim ki, gebelik hakkında hiç bilgisi olmayan ben, şu an her şeyi silip süpürdüm. İlk öğrendiğimde, ilk doktor randevuma gittiğimde söyledikleri, yaşadıklarım o kadar uzak tı ki bana, hiç bir şey bilmiyordum. Sonra araştırdım, bir sürü kitap aldım-okudum ve şuan yarı profesyonel bir anne adayıyım:)

Şu an 15. haftadayız. Cumartesi günü yine doktor randevumuz var, cinsiyeti öğrenicezzzzzz. Ay çok heyecanlı. Yakın çevrem de ki herkes erkek diyor, instagram takipçilerimin de çoğunluğu kız. Peki siz? 

Haftaya görüşürüz...