28 Kasım 2014 Cuma

Çeyiz Alışverişi: BirevBirmutfak


Biliyorum çeyiz alışverişimi yazılarımı çok seviyorsunuz. Benim gibi çeyiz hazırlığında olan birçok kişiye fikir verdiğimi gelen maillerden ve yorumlardan biliyorum. Güzel dilekleriniz için öncelikle hepinize teşekkür ederim. 

Ben genelde online alışveriş yapıyorum. Daha çok çeşit, daha uygun fiyat ve yorulmadan alışveriş:) 
BirevBirmutfak kısa zaman önce keşfettiğim ve harika şeyler aldığım bir site. Bunun yazısını ayrı olarak paylaşmak istedim ki herkes bu siteden haberdar olsun. 

Site de isteyebileceğiniz her şey mevcut. Hatta aklınıza gelmeyen ama ilk görüşte aşık olacağınız ürünlerde çok fazla benden söylemesi. Mesela ilk fotoğrafta ki puantiyeli pembe tabaklar! Pasta tabağı almak gibi bir fikrim yoktu siteye girdiğimde. Amaaaa dayanamadım tabi. Bunlara karşı koymak imkansız. 4 tanesi de 20 lira olunca attım sepete;) Daha başka desenleri de mevcut. Mesela o kalplilerde de gözüm kalmadı değil hani.


Paşabahçenin bu kadehlerini ne çok aradım. İnternette Paşabahçenin kendi sitesinde bile bulamadım ama BirevBirmutfak ta buldum. Gerçekte çok daha güzeller emin olun. Kullanmak için nasıl sabırsızlanıyorum belli değil:D


Bu özel karaf ise birevbirmutfak sitesinin kendi tasarımı. Başucumdan ayırmayacağım bu su şişesi çok esprili değil mi sizcede. Fes kısmı hem bardak hem kapak. Çok pratik ve şık. Fiyatı 24,90 a sitede. 

Benim ŞİMDİLİK aldıklarım bunlar oldu. Favori sitelerim arasında üst sıralarda yer alan BirevBirmutfak.com a böyle güzelliklerle bizi buluşturduğu için çok teşekkürler. 
Hadi sizde hemen siteye ışınlanın. Hem kendiniz hem sevdikleriniz harika şeyler bulacaksınız emin olun, başka yerde hiiiççç aramayın.