20 Şubat 2014 Perşembe

Tablo Cenneti | PlusCanvas.com |

Bugün sizlere çok çok memnun kaldığım bir alışverişten bahsedeceğim. 
Evlilik hazırlıklarım yavaştan başladığı için evim için hemen tablolarımı almaya başladım. Çünkü diğer mobilya renginin nasıl olacağı konusunu aklımda belli. Ona göre seçimlerimi yapıyorum bende. PlusCanvas adını daha önce duyduğum hatta birçok blog buluşmalarına sponsor olan bir blogger dostu. Site de ki kanvas tablo çeşitleri sayılamayacak kadar fazla. Benim gibi evlilik hazırlıkları yapanlar veya evini tablolar ile daha da güzelleştirmek isteyenlere ilk tavsiyem bu sitedir. 

Tablo fiyatları boyutlarına göre farklılık gösteriyor. Örneğin benim bu alışverişimde ki tabloların tanesi 18 TL. Birçok siteye göre fiyatları çok çok uygun. Sitede benim en sevdiğim tablo kategorilerinden bazıları ise şunlar: 

ve dahası için hemen siteye TIK TIK!


PlusCanvas.com – Türkiye’nin En Büyük Tablo Mağazası!

PlusCanvas, evinizin veya işyerinizin duvarlarını kendi tarzınıza göre süsleyebilmeniz için her dekorasyona uygun tablolar üretmektedir. En iyi baskı teknikleri ve en kaliteli malzemeler kullanılarak, el işçiliği ile üretilen tablolar, kullanıma hazır halde adresinize teslim edilmektedir.

Ürünlerimiz sadece web sitemiz üzerinden satışa sunulduğu gibi, toplu alımlar veya özel siparişleriniz ile ilgili görüşmek için bizimle direkt iletişime geçebilirsiniz. Deneyimli müşteri temsilcilerimiz sizlere her konuda yardımcı olacaklardır.

Web sitemiz 3 bölümden oluşmaktadır;

Tablonu Sen Tasarla

PlusCanvas ile fotoğraflarınız harika birer tablo olsun!

Tablonu Sen Tasarla bölümü ile dilediğiniz fotoğrafı harika bir tablo haline getirebilirsiniz. Aynı fotoğrafa birbirinden farklı ve tarzınıza uygun bir efekt verebilir, notunuzu ekleyerek sevdiğiniz kişiye benzersiz bir hediye yapabilirsiniz.

Tablo Galerisi

PlusCanvas ile Dünyaca ünlü sanatçıların eserleri sizin de duvarlarınızı süsleyecek!

Doğa ve şehir manzaralarından, Dünyaca ünlü sanatçıların eserlerine kadar birçok farklı kategoriden dilediğiniz kanvas tabloyu Tablo Galerisi bölümünden seçebilir istediğiniz ölçülerde sipariş edebilirsiniz.

Tablonuzu dilerseniz tek parça olarak, veya Parçalı Tablolar (3 ve 5'li Setler) kategorisinden 3’lü veya 5’li tablo olarak seçebilir ve duvarlarınıza farklı bir boyut kazandırabilirsiniz.

İmaj Bankası

Sınır tanımayın! 20.000.000 imaj ile her zevke uygun tablolar duvarlarınızı dolduracak!

20.000.000 görseli içeren İmaj Bankası sayesinde, anahtar kelimeler kullanarak binlerce alternatif arasından istediğiniz görseli seçebilir, seçtiğiniz görseli istediğiniz ölçülerde sipariş ederek duvarlarınızı hiç görülmemiş kanvas tablolarla doldurabilirsiniz.

Anahtar kelimeler kullanarak aratacağınız görsellerden beğendiklerinizi dilerseniz Tablonu Sen Tasarla sayfasına göndererek, görsel üzerinde kendinize özel değişiklikler de yapabilirsiniz. Özel efektler hatta küçük notlar bile ekleyebilir kendi tarzınızı oluşturabilirsiniz.


- Teşekkürler Plus Canvas -