2 Eylül 2013 Pazartesi

Kızkardeşim Evlendi!

Benden 2 yaş küçük küçük kızkardeşim de gelin oldu. Ben evde kaldım diyorum inanmıyorsunuz:) Şaka bir yana herşey kısmet işi. Meltem de kısmetini 4 yıl önce buldu ve muradına erdi.

Fotoğraf çekimi için Bursa nın Mudanya ilçesine gittik hem damadımız oralı hemde harika bir yer. Yaklaşık 2-3 saat süren fotoğraf çekimi hepimizi bitirdi ama harika kareler çıktı ortaya. Bunlar benim fotoğraf makinasıyla çekilen fotoğraflar. Fotoğrafçımız Tayfun da kim bilir daha neleri var meraktayım!
Mudanya sokaklarında, balıkçıda, deniz kenarında fotoğraf çekiminden sonra asıl fotoğraf alanımıza geldik. Gold Konak Butik Hotel. Harika bir yer! 1854 yılında yapılan Yahşibey Konağının restore edilerek hotele dönüştürülmüş hali.
Mudanya ya şehir dışından gelip konaklayacak olanlara kesinlikle tavsiyem. Huzuru bulabileceğiniz eşsiz mekanlardan biri.

Kuaför, fotoğraf çekimi derken eğlenceli bir düğün ile gün sona erdi. Ve bize harika anılar, videolar, fotoğraflar anı kaldı.

Benden kardeşime düğün hediyemde düğün hikayesini yapmaktı. İlk defa yapacağım için nasıl bir sonuç çıkacağını bilmeden başladım kuaförden itibaren kısa kısa videolarını çekmeye. Ve işte sonra ortaya çıkan sonuç aşağıda ki video oldu. Nasıl güzel yorumlar aldım bununla ilgili. İnsanın sevdiği birşeyi yapması ne güzelmiş. Bu mesleğe mi adım atsam diye düşünmüyorum değil:) Olabilir;)
Bursa da yaşıyorsanız veya Bursa ya gelin geleceksiniz düğün hikayeniz için benimle iletişime geçmekten çekinmeyin;)

İletişim: oslem_osturk@hotmail.com


Video ile ilgili yorumlarınızı bekliyorum;)

XOXO