17 Mayıs 2013 Cuma

L’Oreal Paris Lumi Magique Koleksiyonu / SARTSIZ HEDiYE

L’Oreal Paris ten gelen bu harika paket sayesinde ne zamandır merak ettiğim Lumi Magique serisini deneme fırsatı bulucam.. Ve yazının sonunda, siz izleyicilerimden bir tanesi de bu paketin aynısına L’Oreal Türkiye ekibi sayesinde sahip olacaklar. Ama öncelikle Lumi Magique i biraz tanıyalım.“Sanki cildimin her bir ayrıntısı ışıldıyor...”

Makyaj uzmanı L’Oréal Paris’ten devrim yaratan likit ışıltı teknolojisi! L’Oréal Paris laboratuarlarında ışıktan ilham alınarak son teknolojiyle hazırlanan formülüyle Lumi Magique,  makyaj dünyasını sihirli güzellikle tanıştırıyor. %40 saf su içeren hafif formülüyle, maske etkisinden uzak mükemmel bir kapatıcılık sağlarken, aynı zamanda cildin doğal ışığının yansımasını sağlar, canlı bir ten rengi yaratır. Aydınlık kazandıran ilk likit fondöten Lumi Magique, saf bir ışık aydınlığını cilde kazandırırken hafif dokusu ve 8 saat nemlendirme özelliği ile eşi görülmemiş bir makyaj deneyimi yaratır.
Sıradan fondötenler cildin rengini eşitlerken cildin doğal ışığını opak bir film gibi kapatır, Lumi Magique likit ışıltı teknolojisi sayesinde cilt kusurlarını mükemmel bir şekilde kapatırken, aynı zamanda cildin doğal ışığının yansımasını engellemez, doğal ve aydınlık bir görünüm sağlar.
Lumi Magique fondöten, makyajda sihirli güzelliği vaad eden bazı ve aydınlatıcısı ile beraber, cildinizi gölgelerden arındırıyor. Lumi Magique Pure Light Baz, cilde doğal bir ışıltı kazandırırken aynı zamanda makyaja hazırlar, 12 saat kalıcı bir makyaj deneyimi sağlar. Lumi Magique Touch of Light Aydınlatıcı, yüzünüzde ön plana çıkartmak istediğiniz noktaları aydınlatır.
 Önerilen Tüketici Fiyatları
Lumi Magique Fondöten: 39.99 TL
Lumi Magique Pure Light Baz: 39.99 TL
Lumi Magique Touch of Light Aydınlatıcı: 39.99 TLL’Oreal Türkiye tarafından aynı setten şanslı 1 izleyicime de hediye gönderilecek.

Başlıkta da belirttiğim gibi şart yok! Yorum bırakanlar arasından çekilişle 1 kişi bu sete sahip olacak. Size ulaşabilmem için mail adresinizi ve güzel yorumlarınızı bırakmanız yeterli:*

Herkese BOL ŞANS

Ürünlerin detaylı yazıları da çok kısa zaman da blog da olacak. Takipte kalmanız yeterli;)

 * Kazanan 1 ay sonra açıklanacak ve ürün L’Oreal tarafından gönderilecek. Kargo ücreti yok!

-------------------------------------------------------------------------- 

Sosyal ağlarda beni takibe almak isterseniz eğer

Facebook

Twitter