30 Nisan 2013 Salı

GOLDEN ROSE İLE BU YAZ BÜTÜN TIRNAKLAR RENGARENK!‏Kadınların makyaj malzemesinden beklediği bütün konforu sunan marka Golden Rose, Rich Color Oje ile 2013 yaz sezonuna renkli bir giriş yapıyor. Tek katta örtücülük, çabuk kuruma, dayanıklılık gibi özellikleriyle kozmetik sektöründe yeni bir akım başlatan Golden Rose Rich Color Oje Serisi, yepyeni ve cıvıl cıvıl renkleriyle adeta enerji saçıyor.

Bu yazın trendi olan “rengarenk” seçimler, Golden Rose ile tırnaklara taşınıyor. Türkiye’de üretilen ilk geniş fırçalı oje serisi Golden Rose Rich Color Oje, uygulama kolaylığı ve özel formülünün yanı sıra, şimdi de doğanın bütün renklerini en can alıcı hale getiren Yaz Koleksiyonu ile dikkat çekiyor.

Tek katta kapatıcılık özelliği ve geniş fırçası ile göz alıcı bir görünüm sağlayan Golden Rose Rich Color Oje Serisi’nin Yaz Koleksiyonu’nda yer alan sarı, pembe, turuncu, mavi, yeşil gibi canlı renkler yaz aylarının rengarenk geçeceğinin sinyallerini veriyor.

Golden Rose Rich Color Oje Serisi, yeni eklenen renkleriyle toplam 51 canlı renk seçeneğinin yanı sıra, ojenin hızlı kurumasını sağlayan Quick Dry Top Coat ve jel yapısıyla dayanıklılık sağlayan Gel Look Top Coat seçeneğiyle de tırnakları süslüyor.

Türkiye’deki Golden Rose Shop’larından satın alabileceğiniz Golden Rose Rich Color Oje’nin fiyatı ise 3.00 TL.
Golden Rose’un tüm ürünlerini bir arada görebilmek ve daha fazla bilgi alabilmek için www.goldenrose.com.tr adresini ziyaret edebilirsiniz.