17 Mayıs 2012 Perşembe

La Roche-Posay Türkiye Ben Taraması Sosyal Sorumluluk Projesi‏


 La Roche-Posay Cilt Kanserinin Erken Teşhisinin Önemini Vurguluyor! 

La Roche-Posay Ben Taraması Günleri 

La Roche-Posay tarafından Dünya’da 30’dan fazla ülkede yürütülen Ben Taraması Günleri Türkiye’de de geçtiğimiz yılda olduğu gibi, şirket çalışanlarına güneşin zararlı etkilerinden korunmanın ve cilt kanserinin erken teşhisinin önemini vurgulamak için başladı. İlki 21 Mayıs günü İstanbul’da gerçekleşen aktivite İzmir ve Ankara’da da devam edecek.

Erken teşhis edildiği takdirde %90 oranında tedavi edilebilen bir kanser türü olan cilt kanserinden korunmak için güneş korumasının öneminin vurgulandığı aktivitede dermatolog hekim kişilerin benlerini muayene etti. Ücretsiz düzenlenen bu aktivitede La Roche-Posay markası her yıl artış gösteren cilt kanserinin erken teşhisine yönelik bilgilendirici broşürler dağıttı. Çalışanlar aktivite sayesinde ücretsiz muayene olma ve dermatolog hekim tarafından yapılan önerilerden faydalanma fırsatı buldular.
ANTHELIOS SPF 50+ CREME FONDANTE MAKSİUM KORUMA, MİNİMUM İÇERİK!

Kuru ciltler için SPF 50 yüz koruması içeren akışkan krem.
Suya, kuma ve tere karşı dayanıklıdır. Yoğun güneş ışığına maruz kalan, alerjiye eğilimli, hassas veya güneşe karşı toleranssız normal veya karma cilt. Minimum kimyasal filtre içerikli, parfüm ve paraben içermeyen formülasyona sahiptir. Güneş alerjileri olarak bilinen güneşe karşı toleranssızlıkları önler. Aynı zamanda, ilaçların neden olduğu ışığa karşı duyarlılığı, hamilelik maskelerini veya pigment beneklerini de engeller. Cildi erken yaşlanmadan ve uzun vadede hücre hasarından korur. Cildi yağlandırmayan dokuya sahiptir. Renkli formu da mevcuttur.
50 ml için Tavsiye Edilen Tüketici Fiyatı: 51,90TLANTHELIOS SPF 50+ FLUIDE EXTREME MAKSİUM KORUMA, MİNİMUM İÇERİK!
Normal ve karma ciltler için SPF 50 yüz koruması içeren akışkan krem. Suya, kuma ve tere karşı dayanıklıdır. Yoğun güneş ışığına maruz kalan, alerjiye eğilimli, hassas veya güneşe karşı toleranssız normal veya karma cilt. Minimum kimyasal filtre içerikli, parfüm ve paraben içermeyen formülasyona sahiptir. Güneş alerjileri olarak bilinen güneşe karşı toleranssızlıkları önler. Aynı zamanda, ilaçların neden olduğu ışığa karşı duyarlılığı, hamilelik maskelerini veya pigment beneklerini de engeller. Cildi erken yaşlanmadan ve uzun vadede hücre hasarından korur. Cildi yağlandırmayan dokuya sahiptir. Renkli formu da mevcuttur.

50 ml için Tavsiye Edilen Tüketici Fiyatı: 51,90TL
           ANTHELIOS AC SPF 30 FLUIDE EXTREME
ALERJİYE EĞİLİMLİ CİLTLER ÖZEL KORUMA İSTER!
Yağlı ve akneye eğilimli ciltler için SPF30
Suya, kuma ve tere karşı dayanıklıdır. Yoğun güneş ışığına maruz kalan, alerjiye eğilimli, hassas veya güneşe karşı toleranssız normal veya karma cilt. Minimum kimyasal filtre içerikli, parfüm ve paraben içermeyen formülasyona sahiptir. Güneş alerjileri olarak bilinen güneşe karşı toleranssızlıkları önler. Aynı zamanda, ilaçların neden olduğu ışığa karşı duyarlılığı, hamilelik maskelerini veya pigment beneklerini de engeller. Cildi erken yaşlanmadan ve uzun vadede hücre hasarından korur. Cildi yağlandırmayan dokuya sahiptir. Akneye Eğilimli ciltler üzerinde test edilmiştir. Cildi yağlandırmayan, iz bırakmayan dokuya sahiptir.

50 ml için Tavsiye Edilen Tüketici Fiyatı: 47,90TL

 
 
ANTHELIOS SPF 50+ SÜT DERMO PEDIATRICS

Çocuk Cildi En İyi Korumayı İster!
UVB karşıtı (SPF 50+) ve UVA karşıtı (PPD 31) yüz ve vücut koruması içeren, çocuklar için geliştirilmiş süt.
Anthelios minimum kimyasal filtre içeriğine sahiptir, UV ışınlarına karşı çok yüksek ve etkili koruma sağlar. Çocuk cildini güneş yanıklarından, cilt reaksiyonlarından ve UV ışınlarının neden olduğu hücre hasarlarından korur. Suya, kuma ve tere karşı dayanıklıdır. Akışkan dokusu sayesinde uygulama kolaylığı sunar.
100 ml için Tavsiye Edilen Tüketici Fiyatı: 52,50TL
 
 
 
 
  
 
ANTHELIOS DERMO PEDIATRICS
UVB karşıtı (SPF 50+) ve UVA karşıtı (PPD 31) yüz ve vücut koruması içeren, çocuklar için geliştirilmiş sprey.
Anthelios minimum kimyasal filtre içeriğine sahiptir, UV ışınlarına karşı çok yüksek ve etkili koruma sağlar. Çocuk cildini güneş yanıklarından, cilt reaksiyonlarından ve UV ışınlarının neden olduğu hücre hasarlarından korur. Suya, kuma ve tere karşı dayanıklıdır. Akışkan dokusu sayesinde uygulama kolaylığı sunar. Çocuklar için güneşten koruyucu ,çok yönlü sprey 
200 ml için Tavsiye Edilen Tüketici Fiyatı: 54,50TL
 
 
 
 
 
 
 
ANTHELIOS SPF 50+ SÜT VÜCUDUNUZUN KORUMASI ANTHELIOS!
SPF 50+ yüz ve vücut koruması içeren süt
Minumum kimyasal filtre içeriğine sahiptir. UV ışınlarına karşı çok yüksek ve etkili koruma sağlar. Suya, kuma ve tere karşı dayanıklıdır. Tüm ailenin kullanımı için yeterli ekonomik boya sahiptir. Cildi güneş yanıklarından, cilt reaksiyonlarından ve UV ışınlarının neden olduğu hücre hasarlarından korur.
300 ml için Tavsiye Edilen Tüketici Fiyatı: 62,90TL