7 Şubat 2012 Salı

Match Nail Takma Tırnak

Bu zamana kadar en beğenmediğim yerim tırnaklarımdır. Çünkü çok geç uzar ve hemen kırılırlar:( Hiç öyle uzun uzun güzel tırnaklarım olmadı benim. Buna rağmen hiçte takma tırnak kullanmamıştım ta ki bugün elime ulaşan bu paket sayesinde.
Match Nail in birbirinden farklı desenlerde ki takma tırnakları, bir çok zevke hitap edecek şekilde. Benim şansıma bana gelen kutu da, bu pötikare diye tabir ettiğim tırnaklar vardı. Daha önce hiç upuzun tırnaklarım olmadığı ve takma tırnak kullanmadığım için hemen bir heves takıştırmaya başladım tırnakları:)

Bir kere uygulaması çok basitmiş. İster uhu tarzında ki yapıştırıcısı ile isterseniz çift taraflı bantlar sayesinde hemen uzuuuunn tırnaklara sahip olmanız mümkün. Ve tırnakların yapısı o kadar gerçek ki.Takma tırnak kullanıyorsanız ve 50 farklı çeşitten birini seçmek istiyorsanız hemen Match Nail e ışınlanın derim. Fiyatları ne kadar uygun sizde göreceksiniz. Siteden online alışveriş yapma imkanınız da mevcut. Fakat sizi uyarmalıyım ki o kadar çeşit arasından seçim yapması biraz zor olacaktır.


Bende duruşu bu şekilde oldu. Hiçbir zaman böyle tırnaklarım olmadığı için bayağı bir garipseme yaşadım doğrusu. Bir ağır geldii bana:)) Desen pek hoşuma gitmese de hevesimi aldım hiç değilse. Birde tırnaklar çok uzun yaa kısaltmak lazım kesin. Veya ben alışık olmadığım için öyle geliyor,bilemedim. Fakat farklı modellerini kesinlikle almayı düşünüyorum.

Sizde düşünürseniz buyrun Match Nail'e