16 Şubat 2012 Perşembe

L'Oréal True Match Fondöten Deneyimi


 L'Oréal den gelen bu sürpriz paket sayesinde denemek istediğim bir fondöten ile karşılaştım. Uzun zamandır MAC kullanıcısı olmama rağmen  L'Oréal in bu ürününü de merak etmiyor değildim. Ürün pazartesi günü elime ulaştı. Ama kendim deneyip kullanmadan birşey yazmak istemedim. Bu sefer ayrıntılı fotoğraf koydum ki sizde fark nedir ne değildir görün. Çünkü bazen kelimelerin bir anlamı kalmıyor. Görmek lazım.

Fotoğraflarda da görüldüğü üzere naparsam yapayım sorunlu, hala ergenlikten çıkamayan bir cilde sahibim. Hergün makyaj yapmak, cildi havasız bırakmakta bunda büyük etken tabi. Böyle bir cilt olunca bunu kapatmak için bintürlü şey sürüyorum mecburen. Fondöten, kapatıcı, sabitleyici pudra, allık. Daha nolsun(!)

Gelelim  L'Oréal Paris True Match Fondöten deneyimime. Öncelikle şişe ve pompalı oluşu fondötenlerde en sevdiğim özellik. Bunun yanında kıvam olarak oldukça yumuşak bir yapıya sabit. Dağılması, uygulaması oldukça basit. İster parmaklarınızla ister fondöten fırçanızla kolayca uygulayabilirsiniz. 

Gelelim bir fondötende olması gereken en büyük özelliğe. KAPATICILIK! Fotoğrafta da gördüğünüz gibi gayet güzel. Böyle cilde bu kadar kapatıcılık zaten daha ne olsun. Ben fondöten arayışı içinde olanlara kesinlikle öneriyorum. Zaten  L'Oréal Paris gibi ünlü bir markaya güvenmeyipte kime güvenelim? Daha da ayrıntılı bilgi için aşağıda ki kitapçığa bir göz atmalısınız.

Ürünün fiyatı : 50 TL


 Teşekkürler  L'Oréal Paris

Twitterda takip için : L'Oréal Paris