25 Ağustos 2011 Perşembe

Alışveriş-im / My Shopping


Bugün alışveriş günlerinden biriydi.Birşey alamam,beğenemem diye gittim ve gördüğünüz üzere elim boş dönmedim:) Mutluyum...Yeni şeyler almak gibisi yok! :))


Polo yu artık heryerde herkeste görmeme rağmen,yine de  dayanamadım işte.Seviyorummmm,tarzım spor ve polo heryerde herşeyle uygun...


Polo nun kotlarını kesinlikle öneriyorum.Vücuda tam oturuyor sanki sizin için özel yapılmış gibi.1 kere denedim ve tamam oldu.Kalıpları harika.Kot a ihtiyacınız varsa Polo derim!!


Kışa hazırlık şemsiyelerimiz kardeşimle:) yanları fırfırlı olan benim diğeri kızkardeşimin..T-box tan sadece 10 TLVero Moda aksesurarlarında inanılmaz indirim vardı ama maalesef cok çeşit yoktu.Bende illa lazım olur diye aldım,yoksa pek aksesuar kullandığım söylenemez:)


Sizinde arada çıkan ve sinirlerinizi bozan sivilceleriniz varsa Nivea nın bu 2 ürünü harika..


Tabu da alışveriş yaptığımız avm den hediye olarak verildi.Ne zaman gidip birşeyler alsak illa bir kampanya ya denk gelip böyle hediyeler kazanmadan dönmüyoruz eve:)) 


Veee hediye ayakkabı çekilişim son hız devam.Gelen yorumlar,katılımlar için herkese çok tşkler.Yeni izleciyelerime de kocamannn bir hoşgeldin...(L)

Son katılım 18 Eylül.Daha vaktiniz var.Durmayın katılın.Şanslı kişi belki de sizsinizz;)
Katılım için TIK TIK !